PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=940}

Kawaler

The Bachelor
5,6 5 497
ocen
5,6 10 1 5497
Kawaler
powrót do forum filmu Kawaler

Niezły

ocenił(a) film na 6

Obejrzałam bez specjalnych nadziei no i w sumie dobrze, bo żadna rewelacja to nie jest. Bardziej dla fanów Reene Zellweger, kto by się tu spodziewał że ta panienka dostanie kiedyś Oscara ;) Jest również mała rolka Mariah Carey, dla której był to debiut na dużym ekranie. Przyjemna komedyjka, można się trochę pośmiać. 6/10

ocenił(a) film na 7
Ana

Też nie nastawiałam się na nic wielkiego, ale w sumie przyjemnie spędziłam czas.Mariah zagrała tu chyba sama siebie;) zwłasza w scenie przedłuzonego umierania na scenie he he.

Ana

Nie żałuję, że oglądałem, robiłem to głównie ze względu na Renee i bardzo przyjemnie się patrzało :)

seamus

"Kawaler to pozbawiona smaku i lekkości amerykańska komedia romantyczna, jakich było już wiele..."
Dziwny ma gust redakcja, bo ja się na tym filmie ośmiałem wczoraj jak głupi, a omijam już raczej ten gatunek, bo niczego nowego nie wnosi. Też zwabiła mnie obecność Zellweger, bo wtedy była jeszcze podobna do siebie. Bez niej film zwyczajnie bym ominął. Nie ma tutaj jakiejś zbytniej wulgarności, a końcówka, choć nierealna, jest tutaj wisienką na torcie. Ciekawe, czy twórcy filmu te wszystkie suknie ślubne pożyczyli z jakichś wypożyczalni, czy specjalnie do filmu je uszyto:-)

ocenił(a) film na 7
Ana

Komedyjka nie taka najgorsza, powiedziałbym "słoneczna", taka lekka w swoim klimacie. Moja ocena 7/10, podobno każda dziewczyna marzy o tym, że kiedyś włoży białą suknię ślubną, .... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones