PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104547}
6,2 38 218
ocen
6,2 10 1 38218
4,4 5
ocen krytyków
Sahara
powrót do forum filmu Sahara

Nowy Dirk Pitt.

użytkownik usunięty

Kto waszym zdaniem mógłby zagrać Dirka w ekranizacji kolejnych książek Cusslera , jeśli te powstaną. Ja osobiście widzę w tej roli Michaela Fassbendera.

ocenił(a) film na 10

Uważam że Matthew jest idealny w tej roli!

użytkownik usunięty
anex56

Matthew był istotnie niezły w tej roli, choć sam film po lekturze książki nie przypadł mi do gustu. A chodziło mi tylko o to kto teraz by zagrał Pitta:)

ocenił(a) film na 10

Jeszcze nie przeczytałam książki ale z doświadczenia wiem że z pewnością jeśli książka jest idealna to film musza spieprzyć,..
Mają być kolejne filmy z Dirk'iem Pittem ? Tzn kolejne ekranizacje ?

użytkownik usunięty
anex56

W sumie nie wiadomo. ,, Sahara'' miała średnie zarobki i jeszcze był konflikt na linii Cussler- wytwórnia. Ja z chęcią zobaczyłabym na ekranie ,, Atlantydę odnalezioną '' albo ,, Zabójcze wibrację'' .

ocenił(a) film na 10

Tak, słyszałam o sporach miedzy nimi. Przeczytaąłm kilka książek Cusslera i faktycznie dobrze by było zobaczyc jeszcze kilka ekranizacji ...

użytkownik usunięty
anex56

A jakie ty byś zobaczyła?

ocenił(a) film na 8

Jeśli mogę spytać to czy nie z powodu tego że w jakiś sposób jest podobny do Matthew McConaughey został przez Ciebie wybrany?
Osobiście jestem fanem książek Cusslera i myślę, że tam dużo lepszym wyborem był by Hugh Jackman (w ekranizacjach nowszych książek gdzie Pitt jest już starszy) lub np. Ryan Reynolds (gdzie Pitt jest młodszy). Jest potrzebny cynik z "nutką dekadencji". To z aktorów którzy by pociągli za sobą tytuł i można byłoby wypromować na nich film.

użytkownik usunięty
tytan1912

Fassbender podobny do Matthew.... raczej nie sądzę:) Fakt, Jackman mógłby grać starszego Pitta z ,, Cerbera '' lub ,, Odysei Trojańskiej'' - zresztą był już kiedyś do tej roli rozważany , ale Reynolds z tym swym moim zdaniem maślanym wzrokiem nie pasuje. A wracając do Fassbendera to zdolny aktor, umiejący się wcielać w rozmaite role - bez problemu zagrałby ciut dekadenckiego cynika, jak to ująłeś .

ocenił(a) film na 8

Z tym podobieństwem zasugerowałem się pewnym zdjęciem ale nie istotne. Być może masz troszkę racji z talentem Fassbendera (bo rzeczywiście jest świetny) jednak jestem za Jackmanem w proporcjach 80%-20% :D
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
tytan1912

Ja się dalej upieram przy Fassbenderze :) Jak już mówiłam Jackman też byłby całkiem niezły. A co powiesz na kogoś mało znanego w tej roli - choćby o Richardzie Armitage, gra obecnie Thorina Dębową Tarcze i jest nieco podobny do Pitta.

ocenił(a) film na 8

Prawdę mówiąc, nie widziałem jak gra, Pitt to specyficzna postać, jednak jeśli gra Thorina (i będzie podobny do książki - może być ciekawie.

ocenił(a) film na 7

Myślę że Matthew jest idealny do tej roli ! Drugi w kolejności jest Hugh Jackman.

Piotr Karolak. Względnie Daniel Olbrychski.

użytkownik usunięty
Millwall

Jak tam chcesz. I tak mi zlikwidują konto, bo ich poprosiłam ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones