PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30986}

Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie

The Return of the Texas Chainsaw Massacre
3,7 5 387
ocen
3,7 10 1 5387
Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie
powrót do forum filmu Teksańska masakra piłą mechaniczną: Następne pokolenie

Biedny Leatherface

użytkownik usunięty

To co zrobili tutaj z Leatherfacea, to jakieś nieporozumienie. Transwestyta? To chyba miało być zabawne, ale było żałosne. Pod względem brutalności też jest słabo, a fabularnie to nic nowego, także jest to zdecydowanie najgorsza część serii.

ocenił(a) film na 9

Przecież już w pierwszej części Leatherface nakładał make up... Od początku był transwestytą. W tej części to zostało po prostu uwypuklone. Brutalnośc była mentalna ale mało do kogo to dociera niestety. Świetny film. Bardzo nietypowy.

ocenił(a) film na 9

Otóż to... mi akurat brutalności tyle wystarczyło (niektóre sceny naprawdę mocne), ale sprofanowanie ikony slasherów w taki sposób jest po prostu poniżej wszelkiej krytyki. We wszystkich poprzednich odsłonach był świetny, a tu? Otyły, wymalowany pajac nieprzypominający samego siebie. Brak słów.

ocenił(a) film na 1
Celestern

to jakim cudem oceniłaś tak wysoko?

ocenił(a) film na 9
arieljarosz

Obejrzałam drugi raz, spojrzałam na film z innej perspektywy i zmieniła się moja opinia na jego temat. Wypowiedzi z forum usunąć się niestety nie da, albo to ja jak zwykle jestem elektronicznie nieogarnięta.

‬dorosłeś już?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones