PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468990}

Za jakie grzechy

New in Town
5,8 25 688
ocen
5,8 10 1 25688
5,0 4
oceny krytyków
Za jakie grzechy
powrót do forum filmu Za jakie grzechy

Film jest przyjemny, ma rytm i nastrojowy trochę świąteczny klimat.
Jednak to za mało kiedy fabuła jest oczywista od samego początku a napięcie znikome.
Humor na mniej niż pół gwizdka - bardziej mamy tu do czynienia z uśmiechem ku pokrzepieniu.
To jest taka propozycja przypominająca trochę "Holiday" o podobnej tematyce dla ludzi, którzy po męczącym dniu chcą odreagować przed telewizorem i obejrzeć coś ciepłego.

ocenił(a) film na 5
marcin_miksza

Dawno nie oglądałem tak naiwnego filmu :) Typowa bajeczka dla przeciętnego zjadacza chleba. W dzisiejszych czasach kiedy ludzie tracą pracę tysiącami taka naiwna produkcja może wywołać ironiczny uśmiech :) Generalnie na szczęście to nie była bardzo przesłodzona tandeta. Jedynie moment postrzelenia w dupę mnie bardziej rozśmieszył. Reszta byle jaka.

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

Mnie tu nic nie rozśmieszyło.
Żart o Jezusie oraz scena w, której główna bohaterka orientuje się, że widać jej sutki przez bluzeczkę były wręcz irytujące, powiedziałbym żenujące.
Pomysłowa w całości tego filmu była scena z flagą ratunkową w postaci stringów i biustonosza.
Polski tytuł lepiej odzwierciedla poziom tego filmu.

ocenił(a) film na 5
marcin_miksza

Ha ha ha. Równie dobrze możemy się śmiać z idiotów co poszli na Kac Wawa do kina ;P

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

Mój kolega jako student musiał pójść na "Wyjazd integracyjny".
Widać ambitny nauczyciel zadał ciężką pracę domową.
Nie wiem czemu miała służyć.
Mój kolega stwierdził, że wyrzucił pieniądze w błoto.
Ze zwiastunu wnioskuję, że "Kac Wawa" to "Wyjazd integracyjny 2".
Ja wiem, że "Kac Wawa" to polska odpowiedź na "Kac Vegas" - kumpelską komedię, która inteligencją dowcipu mnie nie poraziła a rozwiązanie zagadki gdzie ukrywał się pan młody było dość oczywiste.
Jedyną ozdobą tego filmu stanowi Mike Tyson.

ocenił(a) film na 5
marcin_miksza

Też zjechałem Kac Vegas ale były może w nim z 3 zabawne momenty.
Uwięzienie na dachu, wyrwanie zęba, zabawa paralizatorem.

ocenił(a) film na 4
Lisowczyk

Ja nie napisałem, że "Kac Vegas" to nieśmieszna komedia.
Moim zdaniem jak na film, który stał się przebojem kasowym i doczekał się kontynuacjii w egzotycznej scenerii spore rozczarowanie niestety.
Uwięzienie na dachu - może być, zabawa paralizatorem - jak najbardziej.
Wyrwanie zęba ? To jest ten dowcip z podtekstem gejowskim.
Nie bardzo pamiętam.Chyba miałem kaca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones