PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483189}

Zawsze tylko ty

My One and Only
6,4 4 124
oceny
6,4 10 1 4124
Zawsze tylko ty
powrót do forum filmu Zawsze tylko ty

Dobry film:)

ocenił(a) film na 8

Widziałam ten film na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu i był to chyba jego premierowy pokaz.Jak widać można zrobić amerykańską,fajną komedię z wyczuciem smaku.Podobało mi się.

ocenił(a) film na 5
luthien_page

film jest przyjemny ale nic szczególnego. dałam 5/10 czyli OK :) warto zobaczyć

luthien_page

Świetny film pokazujący niesamowite lata 50-te i historię, która na pewno jest warta opowiedzenia. Gra aktorska jest niesamowita i to nie tylko, jeśli chodzi o Renee Zelweger.

Długo już nie widziałam tak dobrego współczesnego filmu. Może dlatego, że jest on nagrany w "starym stylu". To znaczy - dobra historia, świetni aktorzy, poczucie humoru na poziomie, dużo zwrotów akcji i przede wszystkim szczęśliwe zakończenie.
Dla mnie to jest film idealny.

ocenił(a) film na 7
najmniejsza_mii

Mi również przypadł ten film do gustu,dla mnie zdecydowanie za słaba ocena, gdyż powinien mieć w porywach conajmniej 7!Swietny montaż,dobry scenariusz,również scenografii nie można niczego zarzucić,dobra gra aktorska,jak najbardziej dobre kino:)7/10

użytkownik usunięty
Paol0

widzę same dobre rekomendacje, na bank go w takim razie obejże:)lata 50 uwielbiam więc pewnie już na starcue ma u mnie duzy plus
pozdrawiam kolege :D

ocenił(a) film na 7

hehe mistrzu,warto,jeżeli masz okazję to zobacz pozdrawiam:)))))))

Paol0

Moim zdaniem najsłabszy film z Renee.
Moim zdaniem najsłabszy film z Renee. Co to za idiotyzm z tym za krótki<br> ? A teraz wystarczająco za długi?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones