Renée Zellweger

Renée Kathleen Zellweger

8,3
24 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renée Zellweger

Bridget Jones 3

użytkownik usunięty

Szykuje się kolejny beznadziejny, naciągany sequel?

Gdzie jest powiedziane, że powstanie taki film?

użytkownik usunięty
Yvonne_4

Na filmwebie, w lipcu chyba było na stronie głównej podane, że powstanie w
2011 trzecia część.

To ciekawe na jakiej podstawie go zrobią, skoro są tylko 2 książki o Bridget Jones.

użytkownik usunięty
grroxy

Coś już o tym czytałam i będą pisać podobno scenariusz na podstawie tych dwóch książek. Jakaś nowa historia ;)

Ja słyszałam, że Helen Fielding pisze trzecią część, w której Bridget ma urodzić dziecko Daniela.
Ale to wszystko na razie plotki. Wolałabym, żeby poprzestali na dwóch częściach, zamiast ciągnąć na siłę :/

grroxy

A nie jest możliwe napisanie 3 części ?
Cytuje Helen Fielding : "Książka skrzy się humorem i obfituje w celne obserwacje na temat młodych, sfrustrowanych przedstawicieli angielskiej klasy średniej. Zakończenie nie każe przypuszczać, że nie rozstajemy się z Bridget Jones na dobre." No chyba, że wiesz lepiej od samej autorki ;)

pajka14

Na necie można znaleźć stronę, na której jest 'Bridget Jones' w kawałkach, tak jak była drukowana w gazecie. Są też felietony z Independent(kiedyś parę drukowano w Wysokich Obcasach), te z 2005/6, kiedy Bridget zachodzi w ciążę, rodzi dziecko i zarzuca pisanie dziennika, bo nie ma czasu. Tak więc jest fabuła na 3cią część filmu. Ale wątpię, żeby to była rewelacja... (jeżeli w ogóle film powstanie)

al_von_schaffenberg

znasz moze strone gdzie mozna znalezc te felietony?

TheSzewik

tak, tak, pamietam ze czytalam te felietony w "wysokich obcasach", myslalam ze wydano kolejną czesc ale srogo sie zawiodłam, jak ktoś chce moge zeskanowac i wyslac

hananas

była bym wdzięczna mój adres to kamka95@wp.pl :)

TheSzewik

jak tylko znajde to wysle ;] ............

hananas

Ja też bardzo proszę, o wysłanie tych skanów. :) Mój e-mail: michal_25_95@o2.pl
Pozdrawiam. :)

michalbk

Ooo jeżeli ktoś ma te skany to ja też bym poprosiła: elis.lajlaj@gmail.com

elis_webber

Ja też proszę o te dalsze części z wysokich obcasów bo jestem świeżo po ponownym przeczytaniu obu części i jestem bardzo ciekawa co dalej - many85@autograf.pl. Tutaj macie po angielsku, jeśli ktoś lubi i zna na tyle dobrze ---------> http://bridgetarchive.altervista.org/library.htm (znalazłam na gronie). No cóż film różni się znacznie od książki (Rebecca jako lesbijka, Daniel z Bridget w Tajlandii) więc pozostaje mieć nadzieję, że los Marka nie jest przesądzony. Wiadomo, że muszą trochę namieszać, żeby było ciekawie. Ktoś napisał, że ona nie będzie wiedziała, z którym z nich ma to dziecko... No więc pomimo całego uroku Daniela ja trzymam kciuki za Darcy'ego. ;) Oby film pojawił się szybko i był dobry. :)

Malwa_Malina

http://film.interia.pl/news/bridget-jones-3-ma-rezysera,1666345

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones