Renée Zellweger

Renée Kathleen Zellweger

8,3
24 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renée Zellweger

Cudowna aktorka

użytkownik usunięty

Razem z Nicole Kidman to moja ulubiona aktorka. Potrafi fantastycznie odegrać kazdą role. Raz jest niesamowita twarda dziewczyna we "Wzgórzu nadziai" a raz niesamowicie seksowną tancereczka w "Chcago". Jej najlpesza rola moim zdaniem to jest komedyjna Bridget Jones...Świetna aktorka i niesamowita osobowość zarazem:)

też ją doceniam, potrafi sie wczuć w każdą dosłownie KAŻDĄ role... no dobra nie przesadzajmy nie wiem cyz bylaby dobra do naprzykład roli Satine (no raczej napewno nie :D) ale ma niesamowitą barwe głosu :D porowanie - Wzgórze Nadziei lub Bridget Jones oraz slodko spiewa w Chicago :D fajna jest i tyle I like her :D

użytkownik usunięty
__Magda__

Ja tam się nie zgodze!!:D Pasowała by do Satine:) Ale po charakteryzacji, a z reszta trzeba dawac szansę:)

Według mnie Renne nie pasuje Ci do roli Satnie, ponieważ to Nicole stworzyła postać Satine, i taką ją widzisz, gdyby Renne zagrała Satnie myślę że sądzisz/abyś że to właśnie Nicole nie pasuje do tej roli!
Pozdrawiam!

Clarien

Renee jest moja ulubioną aktorką ;). Świetna jako Roxy,Jako Bridget, jako Dorothy jako Irena w ogóle we wszystkich rolach, ktore zagrala byla po prostu CUDOWNA :P :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones