Renée Zellweger

Renée Kathleen Zellweger

8,3
24 074 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renée Zellweger

Jak sie wam podoba jej nowa figura ? Gruba , okrągła czy bardzo chuda ?
Mi osobiście podoba sie taka jaka była ! Ta jej anorektyczka figura przyprawia o dreszcze .

Shannon_Rutherford

gruba okrągła - wyglądała tak najkorzystniej, kobieco i wyjątkowo, odróżniała sie od tych szkieletów z Hollywood.

Danielleweed

zgadzam sie - miala bardoz duzo uroku

Shannon_Rutherford

Chuda! Jak komuś może podobać się otyła kobieta...?

Awgwa

Tak, tak, niektórzy uważają że osoba która ma wskaźnik wagi BMI powyżej 20/21 to grubasek. Proszę was! Osoba o wzroście Renee powinna ważyć ok 58 kg! a ze zdjęć jej "szczupłej" sylwetki wygląda na jakieś 49/52!

aquana243

161 cm i 58 kg...? xD Raczej 47.

Awgwa

47...? czyli ze wskaźnikiem BMI 18, czyli niedoborem masy ciała...

aquana243

Lepiej tak niż odwrotnie... ;)

Awgwa

47 kg przy wzroscie 161 to moze wazyc 14 latka, nie kobieta...

donatello

Dokladnie, na swoim przykladzie (jestem szczupla i dorosla) , waze wiecej niz 47kg a mam ledwo ponad 150 cm i mieszcze sie idealnie w srodku przedzialu, ktory bylby dla mnie dobry. Tak naprawd to wiele pieknych kobiet, na ktorych wido faceci sie slinia ma odpowiednia wage. Oczywiwscie nie mowie o modelkach, ale i to ma sie zmienic :D

Awgwa

No to widać, że lubisz poobijać się o kości. Ważąc 47 kilo przy wzroście 1,60 to jest zdecydowanie niedowaga. Do takiego wzrostu powinno się ważyć około 58-62 kg i taka waga jest jak najbardziej zdrowa (nie za chuda nie za gruba). A co do Renee to zdecydowanie wolę ją jak nabierze troszkę ciałka. Nie lubię anorektycznej figury zarówno u kobiet jak i u mężczyzn ;).

scarlett_25

Hej, przede wszystkim sorry, że odpowiadam trochę późno ale nie śledziłem tej dyskusji. 1.60 to bardzo mało, ja sam mimo, że jestem mężczyzną - ważę 57 kilogramów przy wzroście 1.75 i nie jestem żadnym szkieletem - po prostu jestem szczupły, często ćwiczę biorę udział w zawodach itd.

Awgwa

ale jesteś facetem i nie masz takiego czegoś jak cycki i rozszerzona miednica, która waży. 58 kilo to dla niej w sam raz. ładna była taka zaokrąglona. ; D i to głupie , ze ktoś myśli, że wskaźnik BMI powyżej 21 to dużo. niektórzy przy tym wskaźniku są szczupli, przy tym nie wyglądają jak kościotrupy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones