Renée Zellweger

Renée Kathleen Zellweger

8,3
24 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renée Zellweger

Coś mi się przewraca w żołądku jak ją widzę :P

Nazgulek

:|taa... jakiej innej wypowiedzi można by się spodziewać po osobie, która ma w ulubionych (prawie) same bajki :/ mamusia nie mówiła, że nie ocenia się po wyglądzie, a po charakterze (w tym przpadku o zdolności i talent aktorski)?

Mloda_12

Nie kwestionuje, że nie ma talentu. Po prostu kiedy słyszę, że ogłaszają ją jedną z najsexowniejszych czy pożądanych.... oczywiście to moja subiektywna ocena. A to o bajkach to wypraszam sobie.

Nazgulek

ok,mogłaś bardziej sprecyzować wypowiedź.jak byś się poczuła jakbym o E.McGregorze napisała,że jak go widzę,to mi się chce wymiotować? [to był przykład]

Nazgulek

Nie zgadzam sie co do wypowiedzi że aktorów ocenia sie tylko po zdolnosciach i talencie aktorskim,prawda jest taka że ich obowiązkiem jest też dobrze się prezentować :]a co do wyglądu to kwesta gustu każdego a o gustach się nie dyskutuje, jednym się podoba innym nie

CoRdEliA

Pewnie, że to kwestia gustu i nie będę się o to kłóciła. Po to jest forum żeby wyrażać swoje myśli i oceny. Jeśli kogoś uraziłam tym tematem to przepraszam. Chciałam tylko pokazać, że nie wszyscy mogą wpatrywać się w nią z zachwytem.
A gdyby ktoś napisał, że jemu się nie podoba któryś z moich ulubionych aktorów lub zakwestionował jego talent to tylko wzruszyłabym ramionami bo "każdy ma prawo do wyrażania własnych poglądów".
I to by było na tyle =)

Nazgulek

racja-nie jest piękna,ale ja ją bardzo lubię i cenię za to jak gra,DLA MNIE jest najlepszą aktorką.

Plastyk_ys_fantastyk

Co Wyście się tak czepili jej wyglądu? Przecież ona jest wyjątkowo ładna na tle tych plastikowych lalek z holyłudu.

CoRdEliA

Cóż to za bzdury? W takim razie każdy aktor i aktorka, którzy są już w starszym wieku nie mogą być dobrzy ponieważ nie prezentują się tak dobrze jak ci młodzi. Tak samo z osobami niskimi, grubymi, łysiejącymi itd.
W takim razie Jack Nicholson, Anthony Hopkins, Morgan Freeman itd są bardzo kiepskimi aktorami? W końcu urodą oni nie grzeszą dlatego też powinniśmy im stawiać same 1. Przecież obowiązkiem jest pokazywanie na ekranie tylko tych pięknych i młodych. Reszta to dno.

Nazgulek

To ja proponuję kropelki albo ewentualnie MANTI forte :)

Dreamerin

Wy sie gówno znata;-)

Nazgulek

a ja Cb popieram wolę np Zeat- Jones

Nazgulek

ona nie jest brzydka, nie widziałeś chyba pameli anderson .. ohydna strarucha.

kawaaii14

Każda kobieta jest piękna na swój sposób. Renee jest bardzo zjawiskową i utalentowaną aktorką. Jak dla mnie jedną z najlepszych. Uwielbiam jej uśmiech i bardzo lubię jak gra takie pewne siebie kobiety, które wiedzą, że są w czymś dobre i pieprzą zdanie innych. Z pewnością zasługuje na miejsce przynajmniej w pierwszej 30 rankingu.

patrykDJ2009

Ja ją uwielbiam! Może nie jest pięknością, ale z pewnością ma coś w sobie. Bardzo lubię jej dowcip i lekkość w graniu. Kocham ją za role Bridget Jones!

Nazgulek

Piękna , piękna , piękna. Jestem dziewczyną , ale z nią mogłabym być !! Jest taka piękna!!! ach ;)

Nazgulek

urodą nie grzeszy, ale na tym głównym zdjęciu i jeszcze w czarnych włosach wygląda naprawdę atrakcyjnie. jeśli zaś chodzi o talent, to zaliczyłbym ją do aktorów klasy średniej

Nazgulek

omg!!! Nie poznalam jej na zdjeciu glownym, tutaj baaaardzo ladnie wyglada. Natomiast wersja z Dziennika B.J jest takiej przecietnej, niezbyt zadbanej kobiety.

MeMarie

No fakt, nie jest urodziwa ;) Ale z drugiej strony dobrze, że nie jest wystylizowana jak te wszystkie hollywoodzkie gwiazdki ;/ Jest naturalna i nie jest sztuczne. I to mi się podoba ;) Taka ma być aktorka!

Falter

zgadzam sie :) aczkolwiek przyznam, ze nie ogladalam z nia filmow

Nazgulek

popieram, jest szkaradna!

Nazgulek

Też popieram, brzydka jak dupa w nocy!

Bloodbane

No jasne, wy za to jesteście super-mega-przystojni goście, którzy zmieniają dziewczyny jak rękawiczki.

Nazgulek

Gust gustem, ale założę się, że jest o wiele ładniejsza od Ciebie, przynajmniej wygląda przeciętnie a nie jak paskuda.

_mosquito_

Głupstwa gadają ci, którzy uważają ją za piękność i ci, którzy uważają ją za szaradę (co za słowo w ogóle ;/). Ponieważ każda kobieta ma wzloty i upadki w swojej urodzie i w odpowiednich warunkach może uchodzić za piękną. A wystarczy, że zmieni kolor włosów lub inaczej się umaluje i całe piękno pryska. Myślę, że każdy powinien sobie uświadomić osiągalność jak i ulotność piękna.

Nazgulek

Popieram pasztet 1/10, nie lubię jej oglądać nawet w b. dobrym filmie, jej ochydny ryj odrzuca. A te zdjęcie niezły fotomontaż, nagle kanciasty ryj zniknął...

Nazgulek

nie rozumiem jak można oceniać kogoś na podstawie wyglądu
jest dobrą aktorką, i to się powinno liczyć

Anda00

nie przepadam za nią i za filmami, w których gra, ale jej roli we Wzgórzu nadziei do tej pory nie mogę zapomnieć. wyśmienicie tam zagrała

Nazgulek

jest paskudna. Ale ja ją uwielbiam!
Poza tym, na zdj glownym wyglada niesamowicie atrakcyjnie.

Nazgulek

ja nie wiem w jednym filmie wygląda fajnie w innym koszmarnie

użytkownik usunięty
Nazgulek

Nie jest sztuczna jak inne gwiazdki. Mi się bardzo podoba, mógłbym z nią być, nawet po mimo róznicy wieku ;)

Nazgulek

zajebista. Nie spodoba się tylko pedałom

Nazgulek

Jak wolisz chłopców to jak się ma nie przewracać

Movie_Crash_Man

To chyba nic dziwnego, że woli chłopaków, skoro jest dziewczyną...

Nazgulek

A mnie się przewraca nie z powodu urody, bo jest piękna, ale z powodu sposobu gry. Była cudna w Jerry Maguire, potem ekstremalnie poszła w słodką ciapę, nawet grając niby silną chłopkę we Wzgórzu Nadziei. Dziennik BJ położyła dla mnie totalnie - książka była z dystansem o zwykłej dziewczynie, film wyszedł o kretynce... Bardo mi szkoda utraty tej Rene z początku kariery.

menysek

Ktoś myśli jak ja! :D Żałowałam, że obejrzałam film po przeczytaniu książki. Całkiem inaczej sobie wyobrażałam główną bohaterkę.

użytkownik usunięty
Nazgulek

No na zdjęciu (tak jakby głównym ;P) to wyszła naprawdę pięknie. To wszystko kwestia makijażu jak mniemam :)

Nazgulek

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

Nazgulek

Renee jest naprawdę fantastyczną aktorką ! Cenie ją przede wszystkim że nie jest taka jak inne aktorki , które graja sztucznie ona zaś gra z taka tajemnicą .

Nazgulek

zgadzam się.. Nie mogę na nią patrzeć... Nie wiem czemu, ale jak widzę ją w filmie to od razu nie chce mi się go oglądać.

alicjah

Idealną rolą dla niej byłoby zagranie jakiejś pijaczki lub matki z patologicznej rodziny. Nie wiem czemu ale jakoś szczególnie ją widzę w takich rolach. Tym bardziej po rozdaniu Oscarów 2013. Nie odbierzcie tego źle, że ją obrażam czy coś, ale takie mam skojarzenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones