Renée Zellweger

Renée Kathleen Zellweger

8,3
24 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renée Zellweger

Jest jedną z najbardziej szczerych i naturalnych aktorek w Hollywood. Myślę, że za to jest lubiana. Chociaż nie uważam, aby była szczególnie piękna, ma w sobie to coś, co czyni z niej atrakcyjną kobietę. A tutaj, jako brunetka, prezentuje się co najmniej apetycznie.

No_5

Anucha masz rację,piękna fotografia,osobiście wole ją w wersji blond ,ale tu wygląda nieziemsko,a wręcz niebiańsko:)Też uważam Renee za sympatyczną i naturalna aktorkę :) Dobra taka odmiana skoro na codzień podziwiamy gwiazdy napompowane,zabotoksowane(może ona także poddaje się tym zastrzykom,ale nie widać tego tak,jak u Nicole Kidman).Nabrałam ochoty zrobić sobie avatar ze zdjęcia owej aktorki w roli RoxieXD Pozdrawiam:)

_Tanya_

@No_5 - właśnie rzecz w tym, że jest szczególnie piękna w porównaniu z większością aktorek Hollywoodu. Jej uroda i styl bycia, taka nieustanna trema i szczerość malująca się na tej ślicznej buzi sprawia, że nie tylko ja, ale wielu innych facetów padło ofiarą jej uroku:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones