Renée Zellweger

Renée Kathleen Zellweger

8,3
24 053 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renée Zellweger

łaaa... słyszałem, że helen felding pisze 3 bridget jones:D
rozmowy trwają z renee, ale wyobrażacie sobie kogoś innego w tej roli?!
ja nie. wiadomo tyle, że to bedzie bridget już starsza i będzie mamą...

the248

jeayyhhhh !! :D Nie mogę się doczekać, kiedy trzecia część tej książki zostanie wydana ! łi haa. Tylko nie chciałabym oglądać trzeciej adaptacji, jeśli będzie choć bez części aktorów ze starej ekipy.;).

użytkownik usunięty
the248

Również się cieszę, że powstanie 3 część przygód Bridget ;))
Przeczytam na pewno .

Ale chyba ekraznizacja nie była taka zła ? Moze nie tak światna jak ksiązka ale jednak fajna ;pp

użytkownik usunięty

Pierwsza ekranizacja była naprawdę dobra, ale druga już raczej przeciętna. Mam nadzieję, że trzecia częśc książki będzie tak dobra, jak dwie poprzednie. Przynajmniej niech będzie tak zabawna.

fanie byłoby obejrzeć koleją część przygód Bridget, jednak obawiam się, że jedynce nic nie dorówna. Druga sprawa to aktorzy...O ile Hugh Grant wiecznym chłopcem jest to Marka Darcy'ego wolę zapamiętać jako czarującego przystojniaka sprzed 7 lat. czas leci, a Firth dobija już 50tki

emagie

Ja na pewno obejrzę.Nie mogę się doczekać, szkoda mi trochę Renee,bo biedaczka na potrzeby roli będzie zmuszona przytyć....

_Tanya_

hehe, ona juz jest zaprawiona w takich wyczynach ;PP ale fakt, tez wolę zapamiętać Darcy'ego jako megaprzystojnego faceta przed 50-tką xDD kurcze, chociaż zanim obejrzę chcę koniecznie przeczytać książkę! pozdrawiam ;D

Elfiera

Myślę,że Renee nie zagra tej roli ponownie.Widać,że odbiło jej na punkcie jej sylwetki i teraz nie przytyje z 40kg na 65.

jak dla mnie to jeden z nielycznych wypadkó w historii gdzie ekranizacja była lepsza niż książka (tylko forrest gump mi się na myśl nasuwa jako inny przykład)

jak dla mnie 1wsza część filmu lepsza niż druga (choć obydwie rewelacyjne)
co do książek jest odwrotnie druga książka lepsza niż pierwsza (a obydwie były tylko ok+)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones