Renée Zellweger

Renée Kathleen Zellweger

8,3
24 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Renée Zellweger

serio w tych nowych filmach aż to się rzuca w oczy to żeby nie było cenie ją jako aktorkę bo świetnie gra!

szczeciniak87

Renée coś sobie tam wcześniej majstrowała przy powiekach, teraz wróciły do poprzedniego stanu, ale tak poza tym, na moje oko, to tylko z policzkami i owalem twarzy coś zrobiła, tzn jakby wyszczupliła, bo usta i nosek ma te same. Na tę widoczną zmianę nałożyły się moim zdaniem trzy rzeczy - utrata wagi (Renée jest szczupła jak nigdy przedtem), wiek (doszło jej troszkę zmarszczek i buźka "poszła w dół") i zabiegi, o których wcześniej wspomniałam, a na których totalnie się nie znam i nie potrafię ich nazwać :) Naprawdę bardzo często przyglądam się Jej twarzy, ponieważ jestem Jej ogromną fanką i aż takiej ingerencji chirurga nie widzę. Wiadomo, nie wygląda tak samo jak 10 lat temu, ba! nawet gdyby nie robiła nic przy buźce i tak już tak samo by nie wyglądała, bo czas zrobiłby swoje, ale nadal jest piękna i moim zdaniem nie straciła swojego uroku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones