PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829649}
5,8 9 792
oceny
5,8 10 1 9792
What If
powrót do forum serialu What/If

Przeciętnie.

ocenił(a) serial na 6

podobały mi się bardzo role Renee Zellweger i Jane Levy, polubiłem też postać Cassidy, główny wątek był ciekawy i miał aurę tajemnicy ale sam serial zbyt wolny i za długi (6-8 odcinków by starczyło). Wątki poboczne zbędne, nijak nie wpływające na główną fabułę zajmujące tylko czas ekranowy, o ile jeszcze wątek z Ianem (dobry Dave Annable) był jeszcze w jakimś stopniu ciekawy to mam wrażenie że przekombinowali i wyszło to przy końcu naciąganie, miałem przy nim wrażenie jakbym oglądał 2 zupełnie inne seriale, za to wątek z Marcosem to już całkowicie kupa nudy dodana na siłę, manipulacje Anne bardzo mi się podobały a finalne wyjawienie mnie zaskoczyło ale też wydaje mi się naciągane i ostatecznie nie rozumiem jej motywacji....przez lata stalkowała swoją córkę żeby później wprowadzić burzę, zamęt i horror w jej życiu żeby ją umocnić? Spodziewałem się po jej postaci czegoś dużo większego i skomplikowanego, zakończenie mnie nie zaskoczyło a rozczarowało, sam fakt że przeżyła był oczywisty. Nie jest to najgorszy serial według mnie ale jednak wyszło przeciętnie i często nudnawo, spodziewałem się czegoś dużo lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones