PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829649}
5,8 9 788
ocen
5,8 10 1 9788
What If
powrót do forum serialu What/If

szkoda Zellweger ...

ocenił(a) serial na 5

... od lat czekam na coś udanego z jej udziałem, a tu taka szmira.

ocenił(a) serial na 5
Jackie88

Prawda, bolesny zawód, ale warto dla niej - wygląda nieźle i stara się, konkretnie zrywa z naiwnym wizerunkiem Bridget, miło zobaczyć ją w kompletnie innej odsłonie!

Jackie88

A mi się podoba. Inna świeża odsłona René.

ocenił(a) serial na 5
Nefertaron

Nie zaprzeczam, czuć, że Rene nadaje się do roli femme fatale, lecz jej postać została stworzona karykaturalnie, tak jak i cała fabuła, a zarazem miewa się wrażenie, że nie było to zamysłem twórców.

Jackie88

fabuła tego serialu jest absurdalna.

użytkownik usunięty
Jackie88

Niektórzy ludzie są po prostu tępi i nie wiedzą, co to zamierzony camp, kicz. Kiedy zamówiono serial, od początku mówiono, że to będzie zamierzony, absurdalny kicz w stylu serialu "Zemsta". Zanim za coś się weźmiesz, warto najpierw zagłębić się w temat, bo potem można się przejechać.

ocenił(a) serial na 5

Na pewno nie jest to parodia. Może ten kicz w pewnym stopniu był zamierzony, ale czy to od razu oznacza, że serial jest dobry i że ten kicz jest dobrze oddany?? Jestem po dwóch odcinkach i czuję się absolutnie niekomfortowo : to nie tylko kicz, to jest totalny chaos różnych stylów, które wcale się nie komponują ze sobą. Można zaplanować jakąś kpinę, ale to nie ma sensu jeśli każdy dialog pozbawiony jest smaku i odrobiny głębi. Na marginesie (w odpowiedzi na zniewagę) : bardzo możliwe, że tępota silnie objawia się w bezmyślnym zaufaniu do tego, co sugeruje producent, gdy pragnie coś ludziom sprzedać.

Jackie88

jak patrzę na nią to cały czas mam wrażenie, że ta twarz bez mimiki, za chwile się rozleci. Kolejny dowód że operacje plastyczne mogą szkodzić

Jackie88

No już niebawem w Polsce doczekamy się premiery "Judy", z Renée w roli tytułowej, za którą wróżą jej Oscara ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones